senetle araba logo

53,750
İlan No: 11236
Marka: Ford
Seri: C-Max
Paket: 1.6 SCTi Titanium Grand
Model: 2011
Yakıt: Benzin
KM: 62.358 KM
Vites: Manuel
Renk: Gri

Galeri İletişim

Ford C-Max arabasının 1.6 SCTi Titanium Grand modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 882

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (533) 496 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 53,750
Peşinat: - 26,875
Borç Tutarı: 26,875
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,442
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 34,615
Ford C-Max şimdi kredi  kartına 24 aya kadar taksitler ile. Kredi fırsatı ile bilikte şimdi firmamız tarafından senetle satışlarımız başlamıştır. Bünyemiz de hemen hemen tüm araçlarımızı senetle satmaktayız. Ford C-Max'a da dilerseniz senet ve 24 ay vadeler ile satın alabilirsiniz. Senetle satışlarımız için araç bedelinin yarısını peşinat olarak almaktayız. Geri kalanı da 24 aya kadar vadelendirme ile satılabilir. Araç geniş iç hacmi ve teknik özellikleri ile ön plana çıkıyor. Ford C-Max 7 kişilik ve 6 ileri manuel vitestir. Kasa stationWagon'dur. Ford C-max için takas vardır. Senet işlemleri ve daha fazlası için bize ulaşın. Aracın genel özellikleri de aşağıdaki yer almakta.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi