senetle araba logo

107,000
İlan No: 10481
Marka: Ford
Seri: Cargo
Paket: 1838T
Model: 2011
Yakıt: Dizel
KM: 300.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Ford Cargo arabasının 1838T modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 3,192

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (312) 269 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 107,000
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 106,999
 
Aylık Ödeme Tutarı: 5,421
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 130,111
12 Ay vade artı yüzde sıfır faiz ile 2011 model Ford çekici. Aynı zamanda 36 ay banka kredisi ve düşük faiz oranları ile sahip olmak mümkün. Aracımız resimlerde göründüğü gibidir. Bakımları aksatılmadan zamanında yapılmıştır. Şu anda masraf edilecek hiç bir aksamı yok, nede olsa 2011 model araba. Senetle vadeli çekici/tır sahibi olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin. Aracımızın donanım özellikleri; *ABS - ASR *Klima *Hidrolik direksiyon *Yol bilgisayarı *CD çalar teyp *Far (sis) Fazla söze gerek yok en yakın zamanda mağazamıza çaya bekliyoruz, eğer aracın alıcısı iseniz yemekte ısmarlarız. Tabi bunlar işin espirisi. Araç dosta tavsiye edilecek ayarda.    
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi