senetle araba logo

44,900
İlan No: 11769
Marka: Ford
Seri: Fiesta
Paket: 1.6 Titanium
Model: 2013
Yakıt: Benzin
KM: 25.000 KM
Vites: Yarı Otomatik
Renk: Kahverengi

Galeri İletişim

Ford Fiesta arabasının 1.6 Titanium modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 737

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 421 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 44,900
Peşinat: - 22,450
Borç Tutarı: 22,450
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,205
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 28,916
Araç galeriden senetle satılmak ta olup 12 veya 24 aya kadar taksitleri mevcut. Senet işlemi için de yapılması gereken ise sadece peşinat ödemek. Peşinat tutarı ise peşin fiyatın yarısına eşittir. Ford Fiesta için yapılacak olan senetle taksitler oldukça uygun vadeler ile satın alabilirsiniz. Araç ilk sahibinden hatası 25.000 km'dedir. Fiesta 1.6  benzinli ve yarı otomatik vitestir. Araç hatası ve sorunsuzdur. Kaza kaydı yok. Ayrıca boya, değişen de kesinlikle yoktur. Yani anlayacağınız dört dörtlük bir araçtır. Aracımın muayenesi de 2017'ye kadar devam etmektedir. Ford Fiesta'nın senetli satışı ve diğer tüm detayları için bize ulaşmanız yeterli olacaktır.  
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi