senetle araba logo

39,950
İlan No: 3555
Marka: Ford
Seri: Fiesta
Paket: 1.6 Trend
Model: 2013
Yakıt: Benzin
KM: 19.300 KM
Vites: Otomatik
Renk: Beyaz

İlan yayından kaldırılmıştır.

Ford Fiesta ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 39,950
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 39,949
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,869
Kaç Ay: x 36 ay
Toplam Ödeme: 107,223
Aracım çok temiz kullanılmıştır. Aracım kadar temizi yok! Ve bu fiyata hem de senetle! Şimdi senet sayesinde araba sahibi olmanın tam zamanı. Senet ile artık sadece %50 peşinat ile kefilsiz koşulsuz. Ve de araç 2013 modeli ile sadece 19.300 km dedir. Araç ilk sahibinden satılıktır. Fiesta'nın garantisi Ford yetkili servisi tarafından devam etmektedir. Aracımın yedek anahtarı ve kitapçığı da durmaktadır. Aracı satın aldığımdan beri koltuklar kılıfları ile kullandım ve aracın koltukları hala ilk günkü gibi. Aracın tek bir hatası dahi yoktur. Km side işe gidip gelirken yapılmıştır. Aracın arka koltuğu da yeni gibi. Aracın sıfırdan farksızdır. Ve de aracım içi 36 aya vade ile senet yapılabilir. Hem sadece %50 peşinatla. Fiesta'ya sahip olmak için de %0.90 vade oranı uygulanacaktır. Aracım özellikleri ise şöyledir;

CD

Elektrikli Cam

Klima

Hidrolik Direksiyon

Merkezi Kilit

Elektrikli Ayna

ABS

Hava Yastiği (Sürücü)

Hava Yastığı (Yolcu)

Yol Bilgisayarı

Opak Boya

Direksiyon Ayarı.

Aracımın özellikleridir.

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi