senetle araba logo
İlan yayından kaldırılmıştır.

48,500
İlan No: 2373
Marka: Ford
Seri: Focus
Paket: 1.6 Ti-VCT Titanium
Model: 2011
Yakıt: Benzin
KM: 55.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gri

İlan yayından kaldırılmıştır.

Ford Focus ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 48,500
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 48,499
 
Aylık Ödeme Tutarı: 2,269
Kaç Ay: x 36 ay
Toplam Ödeme: 130,171
Senetle uygun bir araç arıyorsunuz Ford Focus tam size göre. Aracımız 2011 model ile 55.000 km dedir. Aracımız düşük km ve temiz kullanılmış olup sıfır ayarındadır. Araca senetle veya taksitle sahip olabilirsiniz. Taksitle sahip olbilmek için firmamızın senetini imzamalısınız. Ayrıca peşnat tutarı ödemniz gerekiyor. Vade imkanları da firmamız tarafından sunulmaktadır. 36 aya varan vade yapılabilir ve vade oranımızda %0.90'dır. Aracın tüm bakımları tam olrak yapılmıştır. Araç 1.6 benzinli motora sahiptir. Araca kesinlikle LPG takılmamıştır. Motorn orjinalliği bozulmamıştır. Ayrıca manuel vites olup hathback 5 kapı kasa ile birlikte rengi de gridir. Aracımız sınıfının en dolu modelidir.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi