senetle araba logo

21,500
İlan No: 7962
Marka: Ford
Seri: Focus
Paket: 2.0 Ghia
Model: 2001
Yakıt: Tüplü
KM: 235.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gümüş Gri

Galeri İletişim

Ford Focus arabasının 2.0 Ghia modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 641

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (312) 226 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 21,500
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 21,499
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,089
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 26,143

Aracımızın motoru ve yürüyen aksamı çok güzeldir. 4 lastiği yeni alınmıştır, LPG var ve ruhsata işlenmiş vaziyette., Muayenesi ise 2017 yılının 1.ayın 23'üna kadar geçerlidir.

İçi dışı tertemiz muhafaza edilmiştir, tüm elektronik aksamı sorunsuz güzel bir şekilde çalışmaktadadır. Araç GHİA modeli olup modelin en dolu olan sunroof2lu versiyonudur. Kasasında değişen parçası yoktur, tavan ve kaput harici boyalıdır. Kesinlikle ağır kazası pert kaydı yoktur.

Biniciye masrafsız binebileceği 10 numara bir araçtır.

Uygun araçlarla takas düşünürüz. 12.500 TL nakit öderseniz geri kalanı senetle 1500 x 10 taksit olur.

Vadeli fiyatlarımızda pazarlık yoktur.

   
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi