senetle araba logo

12,500
İlan No: 11465
Marka: Ford
Seri: Ka
Paket: 1.3 City
Model: 2001
Yakıt: Benzin
KM: 41.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Kırmızı

Galeri İletişim

Ford Ka arabasının 1.3 City modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 205

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 673 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 12,500
Peşinat: - 6,250
Borç Tutarı: 6,250
 
Aylık Ödeme Tutarı: 335
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 8,050
Araç daha ilk sahibinden alınmıştır. Piyasada emsalsiz bir temizliğe sahip, zaten resimler yeterince anlatıyor.. Kendi aracımız diye söylemiyorum çok temiz bir araba, tam dosta tavsiye edilecek ayarda. Eski sahibi ilk günkü titizliğini kaybetmemiş. En ufak bir sorun gösterin arabada yok. Motoru saat gibi çalışıyor, alan kişi  masrafsız olarak binecektir. Zaten araba ile bir tur atsanız bize hak vereceksiniz. İstediğiniz yerde bilgisayarlı test yaptırabilirsiniz. 06.06.2015'e kadar muayenesi vardır, Bitmek üzere yani. Kendi bünyemizde senetle vadeli seçeneklerimiz mevcuttur. Bilgi için bizi arayın.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi