senetle araba logo

54,750
İlan No: 11045
Marka: Ford
Seri: Mondeo
Paket: 1.6 Selective
Model: 2011
Yakıt: Benzin
KM: 79.417 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Ford Mondeo arabasının 1.6 Selective modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 899

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (533) 496 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 54,750
Peşinat: - 27,375
Borç Tutarı: 27,375
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,469
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 35,259
2011 model Fod Mondeo Selective Serisi olup LPG takılabilir. Araç benzinli olmasına rağmen oldukça uygun yakmakta ve bu nedenle de LPG gereği duyulmamıştır. Mondeo'da boya  değişe yok. Aracın iç döşemesinde yırtık yanık yok. Bununla birlikte aracın içi oldukça temiz eksiksizdir. Aracın yedek anahtarı ve diğer kitapçıkların hepsi mevcut. Ford Modeo aracımız da eksik her hangi bir özellik olmayıp Sunroof, hız sabitleyici, anahtarsız çalıştırma, 4 cam otomatik ve daha fazlası araçta var. Ford Mondeo aracımıza taksitle ister kredi ile ister de senetle satın alabilirsiniz. Senetle veya diğer satın alma seçenekleri hakkında bilgi edinmek için telefon numarası ile bize ulaşabilir ve sorularınızı sorabilirsiniz. Not: LÜTFEN MESAJ ATMAYIN...TELEFON İLE ULAŞIN....
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi