senetle araba logo

28,750
İlan No: 20265
Marka: Ford
Seri: Mondeo
Paket: 2.0 Ghia
Model: 2006
Yakıt: Dizel
KM: 191.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Bej

Galeri İletişim

Ford Mondeo arabasının 2.0 Ghia modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 472

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 659 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 28,750
Peşinat: - 14,375
Borç Tutarı: 14,375
 
Aylık Ödeme Tutarı: 771
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 18,515

Beklemek yok anında teslim!

  Yarısı peşin kalan kısmı firmamızın sağlamış olduğu finansman olanakları ile 24 aya kadar taksit. Banka yok kefil yok, kasko yok. Sadece kimliğiniz ve peşinat ile ofisimize kadar gelin anında araç teslimi yapalım.  Banka kredisi değildir. Kendi bünyemizde yapmış olduğumuz senetle vade. Aracın noter devri hemen verilir ancak borcunuz bitene kadar satılamaz rehini konulur.

Mantıklı tak  tekliflerine açığız 

Not: Aracın kendi resimleri değildir. detaylı temizlikten çıkar çıkmaz kendi resimleri yüklenecektir.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi