senetle araba logo

23,600
İlan No: 71265
Marka: Ford - Otosan
Seri: Transit
Paket: 190 P
Model: 1999
Yakıt: Dizel
KM: 350.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Ford - Otosan Transit arabasının 190 P modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 600

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (384) 213 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 23,600
Peşinat: - 11,800
Borç Tutarı: 11,800
 
Aylık Ödeme Tutarı: 846
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 20,296

1999 MODEL FORD TRANSİT

Aracımız çok temiz olup motor şanzıman yürüyeni sorunsuz çalışmakta olup muayenesi devam etmektedir yarısı peşin kalanı sıralı senetlerle vade sunmaktayız

Detaylı bilgi iç bize ulaşın

Güvenlik

İç Donanım

Dış Donanım

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi