senetle araba logo

15,000
İlan No: 23809
Marka: Hyundai
Seri: H 100
Paket: 2.6 D STD
Model: 2007
Yakıt: Dizel
KM: 200.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Hyundai H 100 arabasının 2.6 D STD modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 344

GALERİCİYE TELEFON AÇ
2 (126) 730 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 15,000
Peşinat: - 7,500
Borç Tutarı: 7,500
 
Aylık Ödeme Tutarı: 500
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 12,000

Kredi kartına 9 aya kadar taksit imkanı.

Yada yarısı peşin geri kalan kısmı kendi bünyemizde 24 aya kadar senetle vade. Vadeli satışlarımızda aracın noter devrini anında veriyoruz. 

Peşinattan kalan borcunuz ise aylık %2.5 vade farkı ile taksitlendirilir.

Aracımızın herhangi bir sıkıntısı yoktur. Her aksamı tamamı ile yapılmış, alıcısına tertemiz teslim edilecektir.

İstanbul içi mantıklı takas tekliflerine açığız. 

   
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi