senetle araba logo

24,000
İlan No: 8016
Marka: Ford
Seri: Tourneo Connect
Paket: K210S
Model: 2009
Yakıt: Dizel
KM: 172.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Ford Tourneo Connect arabasının K210S modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 716

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (362) 544 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 24,000
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 23,999
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,216
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 29,183
Aracımız, içiyle dışıyla çok temizdir. Genelde uzun yolda kullanılmıştır bu nedenle kapı aksamı ve döşemesinde deforme görmek pekte mümkün değil. Çok seri bir araç 1.8 litre turbo intercoller motor var. Piyasadaki emsallerine kök söktürüyor. Uzun yolda yakıtı çok iyidir 20 kuruş ortalama yakıyor, rampa falan dinlemiyor. Sadece 1 parça lokal boya vardır onun dışında herhangi bir sıkıntısı yoktur. İstediğiniz ustaya yada servise gösterim ekspertiz yapabilirsiniz. Aynı zamanda pazar günleri dahil olmak üzere mesai saatleri içerisinde araçla test sürüşüne çıkabilirsiniz. Senetle vadeli satışımız mevcuttur. Ancak 10,000 TL peşin alınır sonrasında ise 36 aya kadar senetle vade yapılır.         
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi