senetle araba logo

28,600
İlan No: 16618
Marka: Ford
Seri: Tourneo Connect
Paket: Deluxe
Model: 2011
Yakıt: Dizel
KM: 127.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gümüş Gri

Galeri İletişim

Ford Tourneo Connect arabasının Deluxe modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 470

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 659 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 28,600
Peşinat: - 14,300
Borç Tutarı: 14,300
 
Aylık Ödeme Tutarı: 767
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 18,418
İlk sahibinden alınmış, motoru yorulmamış, temiz bir Kornet arıyorsanız bu araç tam size göre. Şu anda km'si 127.000  İstediğiniz yere gösterip detaylı olarak kaporta ve mekanik testi yaptırabilirsiniz. Aynı zamanda araç galerimizde olup istediğiniz zaman gelip görebilir ve test sürüşüne çıkabilirsiniz. Araç dosta gidecek bir araçtır. Takas olur Fiyatı uygun ve orijinal. Üstelik kendi bünyemizde senetle vadeli. Detaylı bilgi için bizi arayın.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi