senetle araba logo

35,900
İlan No: 19087
Marka: Ford
Seri: Tourneo Connect
Paket: 90PS
Model: 2013
Yakıt: Dizel
KM: 70.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

İlan yayından kaldırılmıştır.

Ford Tourneo Connect ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 35,900
Peşinat: - 17,950
Borç Tutarı: 17,950
 
Aylık Ödeme Tutarı: 714
Kaç Ay: x 36 ay
Toplam Ödeme: 43,654
hareketli-ok-8 20 Adet Ford Connet Hepsi senetle vadeli ister 1 tane alın ister 10 tane... Delüx araçlarımızın hiçbirinde değişen ve boya kesinlikle yoktur. İstediğiniz yere gösterebilirsiniz. Biz garanti veriyoruz. Araç kilometreleri 70.000 İle 100.000 Km arasındadır. Banka kredisi kullanmak isteyen müşterilerimiz için yardımcı olunur. Kredi takibi tarafımızca yapılır. Kredi kartlarına 9 aya kadar taksit imkanı. Kendi bünyemizde %50 peşinat ile kalan kısmı 12 aydan 24 aya  kadar kefilsiz koşulsuz senetle vade yaparız.  Detaylı bilgi için bizi arayınız. Not vadeli satışlarımızda pazarlık payı yoktur.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi