senetle araba logo

34,500
İlan No: 19467
Marka: Ford
Seri: Tourneo Connect
Paket: Deluxe
Model: 2011
Yakıt: Dizel
KM: 82.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gri

Galeri İletişim

Ford Tourneo Connect arabasının Deluxe modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 566

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 477 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 34,500
Peşinat: - 17,250
Borç Tutarı: 17,250
 
Aylık Ödeme Tutarı: 926
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 22,218
İlk sahibinden 2011 Model Connect Silver 90 Beygir Aracımız 93 binde bayi çıkışlı servis bakımlı kaporta aksamında değişen ve boya yoktur. Tramer kayıtlarında  bir lira hasar kaydı rastlamak mümkün değil. İsteyenler için şasi numarası verebiliriz. Dilediğiniz yere gösterip ekspertiz yaptırabilirsiniz. Yedek anahtarı ve kitapçıkları mevcuttur. Alan arkadaş şimdiden hayrını görsün. Vade ve takas olur. Banka kredi kullanmak isteyenler için yardımcı olunur. Kredi takibi yapılır.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi