senetle araba logo

22,500
İlan No: 11400
Marka: Ford
Seri: Tourneo Connect
Paket: 75PS
Model: 2009
Yakıt: Dizel
KM: 195.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Mavi

Galeri İletişim

Ford Tourneo Connect arabasının 75PS modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 369

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (362) 544 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 22,500
Peşinat: - 11,250
Borç Tutarı: 11,250
 
Aylık Ödeme Tutarı: 604
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 14,490
Araç 195 Bin kilometrede orijinal. Tüm bakımları yeni yapılmış bir lira gideri olmayan aile arabası. Modeline göre çok temizdir, kilometresi fazla ama araba çok diri.

Ticari amaçla kullanılmamış.

Ön takım ve mekanik aksamında sorun yok. Genel olarak iki buçuk parça boya bulunmaktadır. Lastikler %90 Senetle vade olur. 10.000 TL Peşinle kalan kısmı 12 - 18 - 24 aya kadar vade yaparız. Senetle vadeli satışlarımız Türkiye geneli için geçerli olup. Fiyatlarımız aynıdır.

Kefil istemiyoruz, kredi kartı istemiyoruz, sizi banka ile uğraşmadan, sanki peşin araç alırcasına yeni araç sahibi yapıyoruz.

Samsun / Bafra

Detaylı bilgi için Bilal bey

       

Güvenlik

ABS
Hava Yastığı - Sürücü
Hava Yastığı - Yolcu
Immobilizer
Merkezi Kilit

İç Donanım

Direksiyon - Hidrolik
Klima
Otomatik Cam

Dış Donanım

Alaşım Jant
Elektrikli Aynalar
Far - Sis
Sürgülü Kapı - Tek

Multimedya

CD Çalar
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi