senetle araba logo
İlan yayından kaldırılmıştır.

27,450
İlan No: 4552
Marka: Ford
Seri: Transit
Paket: 330 S
Model: 2008
Yakıt: Dizel
KM: 135.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

İlan yayından kaldırılmıştır.

Ford Transit ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 27,450
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 27,449
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,284
Kaç Ay: x 36 ay
Toplam Ödeme: 73,673
Galeriden Taksitle çok az sayıda Ford Transit bulunmakta. Eğer ki bu türden bir araç arıyorsanız bu fırsatı da kaçırmayın. Araç oldukça temiz kullanışlı bir araçtır. Ticari araç arıyorsanız Ford kalitesi ve araçlarından şaşmayın. Kalite, performans, Kapasite ve yakıt tasarrufu tüm aradığınız nitelikler mevcut. Ayurıca buna bir de senet kampanyası ekleniyor. Bu fırsatı kaçırmayarak bur araca sahip olabilirsiniz. Aracın tüm bakım onarım ve muayene masrafları firmamız tarafından karşılanmıştır. Aracı satın aldıktan itibaren tek kuruş masraf etmeden yıllaca kullanabilirsiniz. Araca koç finans aracılığı ile 36 aya kadar taksit yapılabilir. Kredi kartına ise 12 aya kadardır. 12 ay taksitlerde kredi kartına yaptığınız taktirde kısa bir süre için %0 faiz uygulanacak. Aracın 12.000 TL kısmı ve üstü peşinatınıza ise bağımsız olarak, kendi bünyemizde 18 aya kadar senet ile vade yapılır. Taksitleri yükseltme karşılıklı görüşmelere bağlıdır. Aracım Ford Transit 330 S 2008 model ile 135.000 km dedir. Alıcıya şimdiden hayırlı olsun.

Güvenlik

Alarm
Immobilizer
Merkezi Kilit

İç Donanım

Direksiyon - Hidrolik
Otomatik Cam

Dış Donanım

Sürgülü Kapı - Tek

Multimedya

6+ Hoparlör
Radyo - MP3 Çalar
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi