senetle araba logo

22,950
İlan No: 12137
Marka: Ford
Seri: Transit Connect
Paket: T220L
Model: 2012
Yakıt: Dizel
KM: 90.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Ford Transit Connect arabasının T220L modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 377

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (264) 614 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 22,950
Peşinat: - 11,475
Borç Tutarı: 11,475
 
Aylık Ödeme Tutarı: 616
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 14,780
Aracın 28.03.2016  tarihine kadar muayenesi devam  edecektir. Tüm bakımları yeni yapılmıştır. MAsraf etmeden binebileceniz. Tasmamına kredi fırsatı. Ayrıca anlaşmalı banka ve finansa vekuruluşlarımızla ihtiyacımız olan kredi, size en uygun faizlere  sunulmaktadır. araca 23.000 TL Taşık kredi çıkmaktadır. Yani araca hiç peşinat ödemeden tamamına taksitle sahip olabilirsiniz. Ford Transit Connect'in tüm bakımları yeni yapılmıştır. Masraf ertmeden binebileceğiniz bir arçatır. Kredi ile satın araçlarımız için 9 aya kadar taksit yapılabilmektir. Tüm araçlarımzı için fatura kelimektedir. Satmayı düşündüğünüz aracınızı sizin adınıza bir satalım. Hem hızlı, hem güvenilir, hem de peşin ve nakit olmak üzre. Senet, çek, kredi veya diğer ödeme seçenekleri hakkında ddetaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın. Aracın donanım özellikleri ise aşağıda belitilmiştir.  
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi