senetle araba logo

75,850
İlan No: 19529
Marka: Toyota
Seri: Corolla
Paket: 1.4 D-4D Premium
Model: 2014
Yakıt: Dizel
KM: 19.000 KM
Vites: Yarı Otomatik
Renk: Gümüş Gri

Galeri İletişim

Toyota Corolla arabasının 1.4 D-4D Premium modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,245

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (312) 346 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 75,850
Peşinat: - 37,925
Borç Tutarı: 37,925
 
Aylık Ödeme Tutarı: 2,035
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 48,847

**Hatasız boyasız**

Vadeli Toyota Corolla 1.4 D-4D 90 Beygir

Premium tam dolu olan paket. Aracın periyodik bakımları düzenli olarak yetkili servisinde yapılmıştır. Faturaları vs mevcut.

İç döşemeleri sıfır ayarında.

Galerimize kadar gelip test sürüşüne çıkabilirsiniz.

Kendi bünyemizde en az %50 peşin olmak kaydı ile vade olur. Vadeli satışlarımızda aracın noter devri anıda verilmektedir.

Özellikler;

 - Dijital klima

 - Isıtmalı hafızalı aynalar

 - Sinyalli aynalar

 - Torpido soğutucusu

 - Geri görüş kamerası

 - Araç içi loş ışıklar

 - ABS / EPS / ASR / EBD

 - Yokuş kalkış desteği

 - Alaşımlı çelik jant

- Anahtarsız giriş ve çalıştırma

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi