senetle araba logo

30,900
İlan No: 10210
Marka: Renault
Seri: Clio
Paket: 1.5 dCi Extreme Edition
Model: 2012
Yakıt: Dizel
KM: 160.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Renault Clio arabasının 1.5 dCi Extreme Edition modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 922

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (535) 711 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 30,900
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 30,899
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,566
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 37,573
4 Parça yüzeysel olarak boya mevcuttur. %50 peşinat ile geri kalan kısmı senetle vade olur. Senetle vadeli satışlarımızda, noter devir işlemi aynı gün gerçekleşecektir. Araç donanımları; Hız sabitleyici ve arttırıcı, el gazı Klima Kumaş ve ISOFİX koltuklar Orijinal fabrika çıkışlı çelik jant Ön ve arka sis farı Elektrik destekli fonksiyonel direksiyon Yol bilgisayarı Elektrikli camlar Isıtmalı ve elektrikli aynalar Radyo - MP3 Çalar Araç resimlerde göründüğü gibidir, sınıfında en dolu paket olan Extreme Edition pakettir. Alan arkadaş arkasına bile bakmadan yıllarca kullanacaktır. Kefil yok, kasko yok 15 dakika içerisinde araç teslimi. Peşinattan kalan borcunuzu 12 aya kadar vadelendirebiliriz. Aynı zamanda vade seçenekleri konuşulabilir ve uzatılabilir.  
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi