senetle araba logo

33,000
İlan No: 17950
Marka: Renault
Seri: Megane
Paket: 1.5 dCi Privilege
Model: 2009
Yakıt: Dizel
KM: 165.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gri

Galeri İletişim

Renault Megane arabasının 1.5 dCi Privilege modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 839

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 673 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 33,000
Peşinat: - 16,500
Borç Tutarı: 16,500
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,183
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 28,380
Aracımız 2009 Model Renault Megane  II 1.5 dCi. Yürüyen ve motor aksamında en ufak bir sıkıntı yoktur. İstediğiniz yere gösterip detaylı olarak test ettirebilirsiniz. Megane serisinin en dolu olan paketidir. 20.000 TL Peşinat ile geri kalanı kendi bünyemizde vade olur.  Detaylı bilgi için bizi arayınız. Not: Resimler temsilidir en yakın zaman orijinal fotoları yüklenecek. Lütfen ofisimize gelmeden önce bizi arayın.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi