senetle araba logo

44,900
İlan No: 4986
Marka: Opel
Seri: Astra
Paket: 1.3 CDTI ecoFLEX Enjoy
Model: 2011
Yakıt: Dizel
KM: 124.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gümüş Gri

Galeri İletişim

Opel Astra arabasının 1.3 CDTI ecoFLEX Enjoy modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,788

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 644 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 44,900
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 44,899
 
Aylık Ödeme Tutarı: 2,724
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 65,373
Turbo dizel motora sahip ECOFLEX ENJOY PAKET
ile araba sürme keyfinize keyif katacak
Opel Astra Aracın kesinlikle hasar kaydı yoktur. Darbe veya herhangi bir yerinde değişim yoktur. Aracın motoru ve mekanik parçaları sorunsuz çalışıyor. Sağ arka kısımda çizik boyası vardır.

Ödemeyi Siz Belirleyin En Uygun Arabaya Sahip Olun

Bankadan çekeceğiniz kredi ile bu araca sahip olabilirsiniz. Üstelik kredi miktarını galerimizden öğrenebilirsiniz. Kredi kartına bankanın uyguladığı taksit miktarına göre çekim yapabiliriz. 3bin TL gibi az peşinat vererek gerisi senetle ödeyebilirsiniz. Senedin vadesini 18 aya kadar çıkartıyoruz.

Senetle Ödeme Seçeneklerimiz Şu Şekildedir:

3 Ay Taksit = 3 x 5400 6 Ay Taksit = 3 x 2900 12 Ay Taksit = 3 x 1700 18 Ay Taksit = 3 x 1200
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi