senetle araba logo

17,500
İlan No: 65944
Marka: Opel
Seri: Vectra
Paket: 2.0 GT
Model: 1996
Yakıt: LPG
KM: 243.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gri

Galeri İletişim

Opel Vectra arabasının 2.0 GT modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 489

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (258) 518 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 17,500
Peşinat: - 8,750
Borç Tutarı: 8,750
 
Aylık Ödeme Tutarı: 671
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 16,100

Galeriden senetle vadeliI Opel Vectra 2.0 GT LPG'li

Aracın tüm bakımları ve detaylı temizliği yeni yapılmış olup şu anda herhangi bir masrafı yoktur. Galerimize kadar gelerek istediğiniz ustaya yada yetkili servise gösterebilirsiniz.

Muayenesi 22.09.2018 tarihine kadar geçerlidir.

Her marka binek ve ticari araçlarınız ile mantıklı takas teklifleri değerlendirilir. Az peşinat ile 18 aya kadar senetle vade yapılır. Galerimiz Denizlidedir, şehir dışından gelecek olan müşterilerimiz otogardan alınabilir.

Güvenlik

Merkezi Kilit

İç Donanım

Elektrikli Camlar - Ön

Dış Donanım

Far - Sis

Multimedya

Radyo - Kasetçalar
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi