senetle araba logo

57,950
İlan No: 44172
Marka: Toyota
Seri: Corolla
Paket: 1.4 D-4D Touch
Model: 2014
Yakıt: Dizel
KM: 59.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

İlan yayından kaldırılmıştır.

Toyota Corolla ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 57,950
Peşinat: - 28,975
Borç Tutarı: 28,975
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,674
Kaç Ay: x 36 ay
Toplam Ödeme: 89,243

" 90 BG En Dolu Paket 6 İleri Vites Bomba Gibi Toyota Corolla 1.4 D-4D Touch "

Kasko değeri 80.000'TL'dir.

Aracımız touch paket olup boş modellerle kıyaslamayınız.

Aracımız ilk sahibinden bütün bakımları zamanından önce yetkili serviste yapılmıştır.

Yürüyenin aksamı ve motoru kusursuzdur.

Emsalsiz temizliktedir içinde dışında herhangi bir deforme olmayıp ezik büzük vesayre hiç bir şey olmayıp sıkıntısı yoktur.

Sıfırdan farkı olmayıp 59'Bindedir ve dizeldir çok gider az yakar.

Bankadan kredisi çıkmıyan müşterilerimiz mağdur olmasınlar diye %50 si peşin olmak şartı ile kalanını vade ile taksitlendiriyoruz.

İsteyen gelip aracımızı görüp test edebilirsiniz şimdiden alıcak olan arkadaşa hayırlı uğurlu olsun

" Donanım ve Ekstra "

Ön Koltuk Hafıza Isıtmalı Sürücü Yolcu Koltuk - Zenon Far- Protokol - Geri Park Sensörü - 6 İleri Vites - Elektrikli Direksiyon - 6 Airbag - Merkezi Kilit - Yol Bilgisayarı - 4 Cam Otomatik - Elektrikli Yan Aynalar - Katlanır Ayna - Isofix Koltuklar - Klima - Aux Bağlantısı - CD MP3 Çalar Tyep - Çift Yönlü Dijital Klima - Yağmur Sensörü - Far Sensörü - Crus Control - Far Yıkama - Led Işık.

"Daha Detaylı Bilgi İçin Aramayı Unutmayınız."

 

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi