senetle araba logo

61,500
İlan No: 34132
Marka: Opel
Seri: Insignia
Paket: 2.0 CDTI Edition Elegance
Model: 2012
Yakıt: Dizel
KM: 105.000 KM
Vites: Otomatik
Renk: Füme

Galeri İletişim

Opel Insignia arabasının 2.0 CDTI Edition Elegance modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,563

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (532) 434 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 61,500
Peşinat: - 30,750
Borç Tutarı: 30,750
 
Aylık Ödeme Tutarı: 2,204
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 52,890

Opel İnsignia 2.0 CDTİ Edition Eleqance

Aracımız ilk sahibinden alınmış olup emsalsiz temizliktedir. Bakımları her 10 binde bir düzenli olarak yetkili servisinde yapılmıştır.

Kesinlikle kaza darbe ve değişen yoktur.

İstediğiniz ustaya yada yetkili servise göstererek kontrol ettirebilirsiniz. Elektronik aksamında çalışmayan en ufak bir aksamı yoktur.

Not: Firma olarak satmış olduğumuz tüm araçlar için kilometre ve ekspertiz garantisi veriyoruz.

Kendi bünyemizde %50 peşin geri kalan kısmı 6 aydan 24 aya kadar senetle vade yapma imkanımız mevcuttur. Aracın noter devrini anında veriyoruz.

Tüm kredi kartlarınıza 9 aya kadar taksit olur.

Firmamız koç finans yetkili bayisidir. Sadece kimliğiniz ile yapacağınız kredi başvurusu 30 dakika içerisinde sonuçlandırılır.

Detaylı bilgi için bizi arayın.

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi