senetle araba logo

31,000
İlan No: 44903
Marka: Ford
Seri: Mondeo
Paket: 2.0 TDCi Ghia
Model: 2004
Yakıt: Dizel
KM: 188.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gri

Galeri İletişim

Ford Mondeo arabasının 2.0 TDCi Ghia modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 943

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (532) 541 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 31,000
Peşinat: - 15,500
Borç Tutarı: 15,500
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,266
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 30,380

"188'Binde 2004 Model Ford Mondeo 2.0 Muayyene Tarihi: 04.12.2017"

 

Aracın tüm bakımları yapılmış olup siz değerli müşterilerimize sunulmuştur.

Aracın içi ve dışı tertemiz olmakla birlikte, yürüyeninde motorunda aksanında vesayre problemi yoktur.

Aracın gidişi güzeldir, sahibine uzun yıllar hizmet eder ve sıkıntı çıkartmıyacak tiptendir.

Gönül rahatlıgıyla iş hayatınızda yeniliklere Manda ile adım atıp, aileniz ile güzel geziler tatillerde size eşlik edebilir ve yarı yolda bırakmıyacak tiptendir.

Aracımız çok güzeldir yılına kilometresine piyasasına göre gayet uygun ve makul fiyatta satış veriyoruz.

Nakiti peşin fiyatına uygun olmuyanlara ve bankadan kredisi çıkmayınlara tüm müşterilerimize %50 si peşin olmak üzere kalanı vade seçenekleri ile satış imkanı sunuyoruz.

Bizler "senetlearaba" Ailesi olarak siz değerli müşterilerimizi mağdur bırakmıyor ve tüm işlemlerinizde yanınızda olup gönül rahatlıgıyla yardımcı oluyoruz.

Alıcısına şimdiden hayırlı olsun diyor, ve daha detaylı bilgi almak için Arayınız diyorum. Hayırlı Cumalar.

 
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi