senetle araba logo

32,900
İlan No: 30304
Marka: Chevrolet
Seri: Aveo
Paket: 1.4 LT
Model: 2011
Yakıt: Benzin
KM: 100.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Chevrolet Aveo arabasının 1.4 LT modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 836

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 644 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 32,900
Peşinat: - 16,450
Borç Tutarı: 16,450
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,179
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 28,294

 Chevrolet Aveo 1.4

Aracımız İlk sahibinden olup orjinal 100.000 Km'dedir. Aracımda kaza boya yoktur istediğiniz yere gösterebilirsiniz. Aracım hatasız emsalsiz temizliktedir.. Kredi Kartlarına taksit seçeneklerimiz mevcuttur.. En Az 18.000 TL Peşinat İle kendi bünyemizde senetlede vade olur.. Diğer Araçlarımız hakkında bilgi almak için bizi arayın. Hafta sonu hizmetinizdeyiz..

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi