senetle araba logo

25,000
İlan No: 28144
Marka: Renault
Seri:
Paket: Trafic Multix 1.9 dCi Grand Confort
Model: 2005
Yakıt: Dizel
KM: 200.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gri

Galeri İletişim

Renault arabasının Trafic Multix 1.9 dCi Grand Confort modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 498

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (258) 518 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 25,000
Peşinat: - 12,500
Borç Tutarı: 12,500
 
Aylık Ödeme Tutarı: 758
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 18,200
Pazarlıksız son fiyattır,aracımın tekerliklerinin durumu cok iyi durumdadır. Koltuk kılıflarında her hangi bir yıpranma söz konusu değildir. Motor Şanzıman Ön takımda her hangi bir problem yok olup alıcısına şimdiden hayırlı olsun.. Aracımızın 18.03.2016 tarihine kadar muayenesi bulunmaktadır.. Kredi kartlı satışlarımız mevcut olup vade ve takas olur..
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi