senetle araba logo
İlan yayından kaldırılmıştır.

21,750
İlan No: 4096
Marka: Nissan
Seri: Almera
Paket: 1.5 Tekna
Model: 2004
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 133.300 KM
Vites: Manuel
Renk: Gri

İlan yayından kaldırılmıştır.

Nissan Almera ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 21,750
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 21,749
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,017
Kaç Ay: x 36 ay
Toplam Ödeme: 58,374
Orjinal 133 bin KM'de nissan almera kazas yok, değişeni yok, darbe yok. Galeriden senetle araba almak hiç bu kadar kolay olmamıştı.  Uygun fiyata vadeli araç almak için size nissan almera önerebilirim. Uygun araç derken, kötü bir araçtan bahsetmiyoruz. Bu arabada;

Abs, digital klima,

4 tane air bag yani: 4 tane hava yastığı,

Sis farı, 4 cam otomatik,

Nissan almera arabasının yedek lastiği dahil bulunmaktadır,

2016 yılına kadar muayenesi devam etmektedir,

Benzin+Lpg ruhsata işli,

Sağ arka çamurlukta ufak bir çizik boyası vardır. Bunuda sıkıntı etmenize gerek yok.

Bu söylenenler dışında arabda hiç bir sorun yoktur. Arabada bir eksik olursa bütün sorumlusu benim.

Galeriden senetle araba için tek yapmanız gereken bizi aramak. Araba 2004 model ve 133.000 KM'de. Vadeli otomobil satanların arasında bizim firmamıza güvenebilirsiniz. Firmamız vadeli araba satan galericiler arasında 7. sıradadır.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi