senetle araba logo

19,500
İlan No: 16393
Marka: Opel
Seri: Corsa
Paket: 1.4 Elegance
Model: 2002
Yakıt: Benzin
KM: 234.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gümüş Gri

Galeri İletişim

Opel Corsa arabasının 1.4 Elegance modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 496

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (506) 141 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 19,500
Peşinat: - 9,750
Borç Tutarı: 9,750
 
Aylık Ödeme Tutarı: 699
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 16,770
2002 Opel Corsa 1.4 Elegance Aracımıza bugüne kadar hiç LPG takılmamıştır. Motor ve yürüyen aksamından tık ses gelmiyor direk benzini doldur uzun yola çık o ayarda. Kaporta  aksamında değişen ve kazası bulunmamaktadır. Tramer kayıtlarında herhangi bir hasar kaydı bulunmuyor. Sadece yaşı gereği bel altı boyası mevcut. Yedek anahtarı ve kitapçıkları mevcuttur. Muayenesi 09.2016 tarihine kadar devam edecek. Aynı zamanda bandrolü ödenmiştir. Bayrama uygun fiyat ve sağlam bir arabaya binmek isteyenler için bulunmaz nitelikte fırsat. Hafif ticari ve binek araçlar ile takas olur. %3 Vade farkı ile %50 peşin geri kalan kısmı kendi bünyemizde kefilsiz koşulsuz banka kredisiz elden taksit olur.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi