senetle araba logo

Honda Civic resmi

38,000
İlan No: 25489
Marka: Honda
Seri: Civic
Paket: 1.6 Premium
Model: 2008
Yakıt: LPG
KM: 122.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Siyah

Galeri İletişim

Honda Civic arabasının 1.6 Premium modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,156

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (258) 518 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 38,000
Peşinat: - 19,000
Borç Tutarı: 19,000
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,156
Kaç Ay: x 48 ay
Toplam Ödeme: 74,480
Aracımızın muayenesi 22.9.2017 Tarihine kadar mevcuttur. Motor ve yürüyen aksamı sorunsuz şu anda masraf edilecek en ufak bir aksamı yoktur. Koltuklar ve döşemelerde yırtık, yanık, eskime gibi hadiseler söz konusu bile değildir. Kendi bünyemizde yarısı peşin geri kalanı 18 aya kadar senetle vadeli olarak satışlarımız mevcuttur. Her marka araç ile mantıklı takas tekliflerine açığız. Post cihazımız mevcut, kredi kartına 9 aya kadar taksit imkanı.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi