senetle araba logo

24,250
İlan No: 9414
Marka: Peugeot
Seri: 206 +
Paket: 1.4 Comfort
Model: 2010
Yakıt: Benzin
KM: 68.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Siyah

Galeri İletişim

Peugeot 206 + arabasının 1.4 Comfort modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 723

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 673 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 24,250
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 24,249
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,229
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 29,487

Senetle satışlarımızda %50 peşinat olarak alınmaktadır. Kalan kısmı için ödeme planı  6 ay 2.420 TL, 12 ay 1410 TL, 18 ay 1087 TL şeklindedir. Peşinatsız araba satışımız yoktur.

 

Vadeli araç satışlarımızda kefil, evrak şartı aranmamaktadır. Tek şart araç bedelinin yarı peşin olaması şartıdır.

 

Aracımızda sadece 2 parça lokal boya mevcuttur. Çok temiz ve bakımlıdır. Çalışmayan herhangi bir aksamı kesinlikle yoktur.

 

Aracı istediğiniz yerde bilgisayarlı teste tabi tutabilirsiniz. Ön takımı ve motoru yeni yapılmıştır.

   
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi