senetle araba logo

15,500
İlan No: 10200
Marka: Toyota
Seri: Corolla
Paket: 1.6 XEi
Model: 1998
Yakıt: Tüplü
KM: 230.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Bordo

Galeri İletişim

Toyota Corolla arabasının 1.6 XEi modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 462

GALERİCİYE TELEFON AÇ
+ (935) 327 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 15,500
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 15,499
 
Aylık Ödeme Tutarı: 785
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 18,847
Aracımda kesinlikle hiç bir şekilde değişen parça yoktur. Yaşı itibari ile vernik atması ve güneş yanıkları sebebi ile komple fırın boya olarak adlandırılan boya yapılmıştır. Motor durumu 10 numara. İlgilenen arkadaşlar istenilen ustaya yada servise gösterebilir. Bizden yana sıkıntı yok. NOT: Yarısı peşin verilmek üzere kalan kısmı düşük vade farkı ile senetle vadeli olarak verilir. Senetle satışlarımızda noter devri aynı gün verilmektedir. 1.6 litre motor hacmi var, çok iyi kaçıyor. Aynı zamanda LPG mevcut.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi