senetle araba logo

Honda CR-V araba resimleri

81,750
İlan No: 36913
Marka: Honda
Seri: CR-V
Paket: 2.0i Executive
Model: 2011
Yakıt: Benzin
KM: 110.000 KM
Vites: Otomatik
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Honda CR-V arabasının 2.0i Executive modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 2,078

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 418 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 81,750
Peşinat: - 40,875
Borç Tutarı: 40,875
 
Aylık Ödeme Tutarı: 2,929
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 111,180

 Honda CR-V 2.0 i Executive

Aracımızın bütün bakımları yetkili serviste yapılmıştır. Aracımız masrafsız olup dosta gidecek mevladadır. İstediğiniz yere gösterebilirsiniz.

Aracımızın motorunda yürürnde hiç bir kusur yoktur. Arabama güvenim tam.

Kendi bünyemizde %50 peşin geri kalanı 24 Aya kadar senetle vade olur..

Mantıklı araçlarla takas olur.

Detaylı bilgi için irtibata geçiniz..

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi