senetle araba logo

18,700
İlan No: 34957
Marka: Renault
Seri:
Paket: Kangoo Multix 1.5 dCi Authentique
Model: 2006
Yakıt: Dizel
KM: 210.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Lacivert

Galeri İletişim

Renault arabasının Kangoo Multix 1.5 dCi Authentique modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 429

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (554) 499 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 18,700
Peşinat: - 9,350
Borç Tutarı: 9,350
 
Aylık Ödeme Tutarı: 623
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 14,960

Renault Kangoo Multix 1.5 dCİ

Aracmız orjinal olup kazasız belasızdır. çamurlukta sökülme takılmasının dışında değişeni olmayan emsalleri arasında temiz kalmıs araclardan biridir.. Araca cizikten dolayı tarafımca belden aşağı fırınlı boya attırdım.. Boyanmadan önce çziklerin hepsinin fotoğrafları çekilmiştir..Aracımın yürür aksamı cok güzeldir.

Detaylı bilgi için arayınız..
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi