senetle araba logo

6,000
İlan No: 27516
Marka: Renault
Seri: R 11
Paket: GTS
Model: 1988
Yakıt: LPG
KM: 1 KM
Vites: Manuel
Renk: Füme

Galeri İletişim

Renault R 11 arabasının GTS modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 120

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (532) 541 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 6,000
Peşinat: - 3,000
Borç Tutarı: 3,000
 
Aylık Ödeme Tutarı: 182
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 4,368
Aracım pazarlıksız son fiyattır,aracımın 4 lastiğide iyi durumdadır. motor şanzuman ve ön takımda hiç bir problem yoktur. Aracın koltuk kılıfları temiz düzgündür. 03.03.2017 tarihine kadar muayenesi devam etmektedir. Kredi kartlı satışlarımız mevcut olup takas ve vade seçenekleri mevcuttur.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi