senetle araba logo

43,250
İlan No: 31065
Marka: Citroen
Seri: C5
Paket: 1.6 HDi SX PK
Model: 2009
Yakıt: Dizel
KM: 140.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Siyah

İlan yayından kaldırılmıştır.

Citroen C5 ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 43,250
Peşinat: - 21,625
Borç Tutarı: 21,625
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,249
Kaç Ay: x 36 ay
Toplam Ödeme: 66,605

Citroen C5 1.6 HDİ Full+Full

Kredi kartına 9 aya kadar taksit. Yarısı peşin yarısı peşin vadeli satış seçeneklerimiz mevcuttur.Mantıklı binek araçlarınız ile takas olur.

Aracımızın yürüyen ve motor aksamında herhangi bir sorunu yoktur. Bakımları düzenli olarak yapılmış tam bir aile aracı.

İç aksamı torpido ve döşemelerinde en ufak yırtık, eskime yoktur. Galerimize kadar gelerek aracı görebilir ve istediğiniz yere gösterebilirsiniz.

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi