senetle araba logo

Renault Kangoo renkleri

17,500
İlan No: 35978
Marka: Renault
Seri: Kangoo
Paket: 1.9 D RN
Model: 2004
Yakıt: Dizel
KM: 184.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Renault Kangoo arabasının 1.9 D RN modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 532

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (532) 541 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 17,500
Peşinat: - 8,750
Borç Tutarı: 8,750
 
Aylık Ödeme Tutarı: 836
Kaç Ay: x 18 ay
Toplam Ödeme: 23,800

Renault Kangoo 1.9 DRN

Aracımızda 1 parça değişen 1 parça boya vardır. Aracımızın tüm bakımları yapılmıştır.. 4 lastik % 70 durumdadır.. Aracımızın koltuk kılıfları gayet temiz ve düzgündür.

Aracımızın 30.06.2016 tarihine kadar muayenesi vardır.. 

Kredi kartlı satışlarımız mevcuttur..

Vade takas olur.. Detaylı bilgi için arayınız.

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi