senetle araba logo

7,500
İlan No: 42597
Marka: Skoda
Seri: Forman
Paket: 135 LS
Model: 1993
Yakıt: LPG
KM: 226.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Mavi

Galeri İletişim

Skoda Forman arabasının 135 LS modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 191

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (850) 840 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 7,500
Peşinat: - 3,750
Borç Tutarı: 3,750
 
Aylık Ödeme Tutarı: 269
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 6,450

"Temiz Skoda Forman 135 LS 1993 Benzin & LPG."

 

Araç için kredi çıkmaktadır. Kredi çıkmayan muşterilemiz için  firmamız kendi bünyesi kredilendirme yapabilir. Taksit yapılabilmesi için peşin tutarın %50'lik bölümünü peşinat olarak ödemeniz gerekiyor. Peşinat tutarını ödedikten 6 ve 12 aya kadar taksit yapılabilir.

Araç özenle kullanılmıştır, ve motorunda yürüyeninde hiç bir problem olmayarak güzel ve seridir.

Yılına modeline göre kilometre ve fiyatı gayet makuldür alıcısnı pişman etmez.

Muayenesi daha yenidir ve muayene tarihi : 05.09.2017'dir.

Alıcısına şimdiden hayırlı olsun. + Daha detaylı bilgi için lütfen Arayınız...

   
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi