senetle araba logo

41,500
İlan No: 51060
Marka: Hyundai
Seri: Accent Blue
Paket: 1.6 CRDI Mode Plus
Model: 2012
Yakıt: Dizel
KM: 132.000 KM
Vites: Otomatik
Renk: Beyaz

İlan yayından kaldırılmıştır.

Hyundai Accent Blue ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 41,500
Peşinat: - 20,750
Borç Tutarı: 20,750
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,199
Kaç Ay: x 36 ay
Toplam Ödeme: 63,910

Otomatik, yeni kasa, servis bakımlı, ilk sahibinden, çelik jant, sis farı, en dolusu, yürüyen motoru mekanik şanzıman kusursuz, emsalsiz temizlikte, kaza darbe değişen yok, 2.parça boya emvcut, ezik büzük çizik yok, için de dışın da en ufak bir deforme yok, çalışmayan herhangi bir aksanı yok, istediğiniz yetkili servise gösterebilirsiniz. Aracımız temiz ve sorunsuzdur %50 peşinat verdiğiniz takdir de geri kalanını senet ile vadelendiriyoruz 1.saat içerisin de devir teslim yapıyoruz. Alıcısına şimdiden hayırlı olsun.

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi