senetle araba logo

21,750
İlan No: 5609
Marka: Volkswagen
Seri: Golf
Paket: 1.6 Comfortline
Model: 2001
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 174.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Kahverengi

Galeri İletişim

Volkswagen Golf arabasının 1.6 Comfortline modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 866

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (262) 641 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 21,750
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 21,749
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,319
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 31,667

2. El Volkswagen Golf 1.6 Comfortline

2001 Model - 174bin km'de Aracımızın ekpertiz raporları bulunmakta. Araç bütün bakımlarını yaptırmıştır. Ayrıca 26 Nisan 2016 kadar muayenesi mevcuttur. Aracımız hem benzin hemde Lpg (ruhsatlı). Yakıt olarak sizi zorlamayacaktır. 100 km'de 6.8 litre yakıt tüketiyor. 55 litrelik yakıt tankı bulunuyor. 4 Silindirli, 1595 cc motor hacmi ve 77 kw motor gücü ile araçtan mükemmel bir performans alacaksınız. Aracın çizikten dolayı 3-4 parça lokal boyası bulunuyor. Yürüyen aksamı ve motoru sorunsuz çalışıyor. Lastikleri, baskı balatası ve diskleri gayet iyi dururmda. Kısaca bu aracı aldıktan sonra ekstra hiç bir masrafa girmenize gerek yok.
Senetle Araç Satın Almak İçin: %80'i peşin ödeyerek geri kalanı 4 ay senetle taksitlendiriyoruz Çekle Araç Satın Almak İçin: %60'i peşin ödeyerek geri kalanı 60 gün çekli vade ile ödeyebilirsiniz Kredi Kartıyla Araç Satın Almak İçin: Anlaşmalı kredi kartlarıyla 9 ay taksitli araç satın alabilirsiniz Banka Kredisiyle Araç Satın Almak İçin: Uygun faiz koşulları ile 36 ay'a kadar taksitli araç sahibi olablirsiniz
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi