senetle araba logo

24,000
İlan No: 49143
Marka: Fiat
Seri: Doblo Combi
Paket: 1.9 Multijet Active
Model: 2010
Yakıt: Dizel
KM: 170.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Fiat Doblo Combi arabasının 1.9 Multijet Active modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 550

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (531) 397 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 24,000
Peşinat: - 12,000
Borç Tutarı: 12,000
 
Aylık Ödeme Tutarı: 800
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 19,200
2010  FİAT DOBLO MULTİJET AİLEYE GİDEBİLECEK BİR ARAÇTIR GÜVENLİK PAKETLİ ÇOK TEMİZDİR 2 AİEBAG TÜM BAKIMLARI EKSİKSİZ YAPILMIŞTIR ABS YOL TUTUŞU GAYET İYİ DURUMDADIR KLİMA ŞEHİR İÇİ VE ŞEHİR DIŞI YAKIT TÜKETİMİ ÇOK İYİ YOL BİLGİSAYARI MUAYNESİ YENİ KREDİ KARTINA 9 TAKSİT İMKANI VE KENDİ  BÜNYEMİZDE VADELENDİRME SEÇENEKLERİMİZ SENETLEARABA.NET ARACILIĞI İLE VARDİR.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi