senetle araba logo

4,890
İlan No: 11659
Marka: Haojue
Seri:
Paket: HJ 150-9
Model: 2015
Yakıt: Benzin
KM: 1 KM
Vites: Manuel
Renk: Turuncu

Galeri İletişim

Haojue arabasının HJ 150-9 modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 80

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 442 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 4,890
Peşinat: - 2,445
Borç Tutarı: 2,445
 
Aylık Ödeme Tutarı: 131
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 3,149

Kimliğini Getir Motoru Götür Kampanyamız Başlamıştır.

%100 Suzuki üretimi

2 yıl garanti veriyoruz. 150 cc Motor sadece hafif gaz ver çok iyi bir çekişi var. 2 Litre benzinle rahat 95 Kilometre yol yapıyor. Bizzat test edilmiştir.

Mükemmel tasarım. Yeni kasa

 

Uygun ve bol y edek parça, SUZUKİ Klaitesi

 

Haojue  Hj 150 "SUZUKİ Fabrikasında üretilmiştir."

 

Tüm Kredi kartlarına Vade farksız 9 Taksit imkanı 

 

Peşinasız Senetle vadeli motorsiklet satışlarımızda aranan tek şart. Bir işyerinde sigortalı çalışıyor olmanız. Ve bankalar ile aranızda sıkıntı olmasın yeter. Gel Sıfır kilometre motoru senetle vadeli peşinatsız al götür.

 

2014 Model 4.890 TL

2015 Model 5.220 TL

 

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi