senetle araba logo

61,000
İlan No: 41837
Marka: Hyundai
Seri: i30
Paket: 1.6 CRDi Elite
Model: 2014
Yakıt: Dizel
KM: 70.000 KM
Vites: Otomatik
Renk: Beyaz

İlan yayından kaldırılmıştır.

Hyundai i30 ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 61,000
Peşinat: - 30,500
Borç Tutarı: 30,500
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,762
Kaç Ay: x 36 ay
Toplam Ödeme: 93,940
 

"DEĞİŞENSİZ HYUNDAİ İ30 1.6 CRDİ ELİTE"

Aracımızda değişen herhangi bir parçası yoktur. Aracımızda hasar kaydı yoktur. Araçta çiziklerden dolayı temizlik amaçlı lokal boyalar mevcuttur. Aracımız servis bakımlı olup kilometre garantisi verilmektedir. Aracımız alındığı günden beri özenle bakımlı zamanında tam eksiksiz bir şekilde yapılmıştır. Araç temiz kullanılmıştır Motoru yürüyeni güzeldir ve hiç bir aksanında problemi sıkıntısı yoktur. Aracın dışıda içide tertemizdir daha detaylı bilgi için lütfen arayınız.  
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi