senetle araba logo

43,250
İlan No: 18131
Marka: Chrysler
Seri: Grand Voyager
Paket: 3.3 Limited
Model: 2002
Yakıt: Benzin
KM: 110.000 KM
Vites: Otomatik
Renk: Lacivert

Galeri İletişim

Chrysler Grand Voyager arabasının 3.3 Limited modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,099

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 673 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 43,250
Peşinat: - 21,625
Borç Tutarı: 21,625
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,550
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 37,195
2002 model Chrysler Grand Voyager 3.3 Limited Eidtiont kusursuz hatasız. Aracımızın rutin ve ağır bakımları düzenli olarak Master Chrysler Yetkili servisi tarafından yapılmıştır. 6+1 Kişilik otomobil ruhsatlı. Sınıfında bulunabilecek en nadir araçlardandır. Kaporta aksamıda hata boya yoktur.  Bulunduğumuz galericiler sitesinde garantili ekspertizler mevcut burada veya yetkili servislerde 101 nokta kontroller yaptırabilirsiniz. 110 bin bakımları yine yetkili servisi trafından yeni yapılmıştır. Bu modelde bu temizlikte ve bu arayarda araç zor bulunur.
 • Grand voyager serisinin en dolu olan peketidir.
- Deri koltuklar - Park sensörleri - 6'lı CD çalar - Çift bölge klima - Dönerkoltuklar Gibi pek çok ekstra özelliklere sahiptir. Böyle bir araç düşünüyorsanız gelip görmenizde fayda var. Aracımızı peşin, takas ve kendi bünyemizde senetle vadeli imkanları ile satın alabilirsiniz. Detaylı bilgi için bizi arayın.    
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi