senetle araba logo

29,750
İlan No: 22139
Marka: Kia
Seri: Venga
Paket: 1.4 CRDi Active
Model: 2012
Yakıt: Dizel
KM: 230.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Kia Venga arabasının 1.4 CRDi Active modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 756

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (537) 952 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 29,750
Peşinat: - 14,875
Borç Tutarı: 14,875
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,066
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 25,585
Kendi bünyemizde senetle vade, banka kredisi, kredi kartı gibi olanaklarımızla bu araca sahip olmanız için bir çok neden sunuyoruz. Senetle vade; Araç değerinin %40 miktarını peşin almak kaydı ile kalan kısmı kendi bünyemizde 6 ayadan 36 aya kadar senetle vade imkanı ve takas desteği. Banka kredisi; Koç finans aracılığı ile aracın kasko değerinin %70 kısmına 30 dakika içerisinde banka kredisi çıkartıyoruz. Sadece kimlik numaranız ile kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Yapmış olduğunuz başvurunun neticesini size 30 dakika geçmeden bildiriyoruz. Kredi kartı; Kredi kartınıza tek çekim, bir miktarına taksit veya tamamına 12 aya kadar taksit seçeneklerimiz mevcuttur. Aracımızın yürüyen ve motoru çok güzel. Değişen parçası yoktur. Sadece 2 parça boyası var.  
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi