senetle araba logo

30,500
İlan No: 20857
Marka: Hyundai
Seri: H
Paket: 100
Model: 2009
Yakıt: Dizel
KM: 93.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Hyundai H arabasının 100 modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 775

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (537) 952 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 30,500
Peşinat: - 15,250
Borç Tutarı: 15,250
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,093
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 26,230
Kendi bünyemizde vadeli Hyundai H-100. Aracımız orijinal 93 Bin kilometrededir. Sadece ön çamurlukta lokal boyası var onun haricinde hatasız boyasız. Yarısı peşin kalan kısmı kendi bünyemizde tam 36 aya kadar taksit olur. Öncelikle senetle araba nasıl alınır onun hakkında bilgi vermek istiyorum. Çünkü nasıl alınacağı hakkında çok telefon alıyorum. Yazıyı okuyun sonrasında ise Sadece araç hakkında sormak istediklerinizi sorunuz.. Senetle vadeli satışlarda araç bedelinin yarısını bize peşinat olarak ödüyorsunuz. Geri kalan kısmını bankaya gitmeden kefilsiz koşulsuz, sıra senetle yapıyoruz.. Araç devrini anında alıyorsunuz ancak borcunuz bitene kadar satılamaz rehini koyulur. Bu kadar basit. Senetle araba almak istiyorsanız, beğendiğiniz araç için peşinat ve kimlik ile ofisimize gelmeniz yeterli. Kredi kartına araç bedelinin tamına veya bir kısmına 12 ay taksit olur.

Güvenlik

İç Donanım

Dış Donanım

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi