senetle araba logo

43,750
İlan No: 46920
Marka: Iveco - Otoyol
Seri: 35
Paket: C 15 Daily Van
Model: 2011
Yakıt: Dizel
KM: 100.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Iveco - Otoyol 35 arabasının C 15 Daily Van modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,112

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (538) 351 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 43,750
Peşinat: - 21,875
Borç Tutarı: 21,875
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,568
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 37,625

Henüz 100.000'km De Sıfırdan Farksız Ekstralı Iveco Otoyol 35 C 15 Daily Van Satışta.

Özenle kullanılmış ve yılının serisinin en iyilerinden kusursuz temizliktedir. Yürüyeni motoru şanzumanı mekanik kusursuz ilk günkünden farksızdır yol tutuşu mükemmeldir. Alıcısına yıllar boyu hizmet edicek ve rahat ettiricek tipten bir araçtır. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Hız sabitleyici. Yokuş kalkış desteği. Abs Asr. Kar lastikleri. 17m3 Panelvan. 100.000'de Hatasız emsalsiz. Daha detaylı bilgi için arayınız. ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------    

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi