senetle araba logo

59,250
İlan No: 49522
Marka: Hyundai
Seri: i30
Paket: 1.6 CRDi Elite
Model: 2013
Yakıt: Dizel
KM: 93.000 KM
Vites: Otomatik
Renk: Beyaz

İlan yayından kaldırılmıştır.

Hyundai i30 ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 59,250
Peşinat: - 29,625
Borç Tutarı: 29,625
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,712
Kaç Ay: x 36 ay
Toplam Ödeme: 91,245
CAM TAVAN DİJİTAL KLİMA ÇELİK JANT SİS FARI SAĞA SOLA DUYARLI FARLAR ARAÇDA KESİNLİKLE DEĞİŞEN BOYA YOKTUR ARAÇ EN FULL MODELİDİR   VADE TAKAS OLUR LÜTFEN MESAJ ATMAYINIZ MESAJLARLA İLGİLENMİYORUM.  FİRMAMIZ KOÇ FİNANS YETKİLİ BAYİSİDİR ARACA KOÇ FİNANS dan  SADECE KİMLİĞİNİZLE ARACIN KASKO DEĞERİNİN % 70 NE KADAR KREDİ ÇIKARTILIR KREDİNİZ 30 DAKİKADA SONUÇLANDIRILIR
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi