senetle araba logo

187,500
İlan No: 49293
Marka: BMW
Seri: 5 Serisi
Paket: 525d xDrive xDrive
Model: 2012
Yakıt: Dizel
KM: 120.000 KM
Vites: Otomatik
Renk: Beyaz

İlan yayından kaldırılmıştır.

BMW 5 Serisi ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 187,500
Peşinat: - 93,750
Borç Tutarı: 93,750
 
Aylık Ödeme Tutarı: 3,729
Kaç Ay: x 36 ay
Toplam Ödeme: 228,000
ARAÇDA 1 PARÇA BOYA MEVCUT ÖN ÇAMURLUK BAYİİ ÇIKIŞLI ARACIN MOTORU YÜRÜYENİ ÇOK GÜZELDİR İÇİNDE DIŞINDA EZİK BÜZÜK VS YOKTUR ARAÇDA BAZI ÖZELLİKLER SUNROOF DERİ HAFIZA ISITMA XENON 4x4 xDrive KATLANIR AYNA VS. VADE TAKAS OLUR LÜTFEN MESAJ ATMAYINIZ MESAJLARLA İLGİLENMİYORUM.  FİRMAMIZ KOÇ FİNANS YETKİLİ BAYİSİDİR ARACA KOÇ FİNANS dan  SADECE KİMLİĞİNİZLE ARACIN KASKO DEĞERİNİN % 70 NE KADAR KREDİ ÇIKARTILIR
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi